Desni slap pod Belo skalo

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Zenf
Prispevkov: 115
Pridružen: 22 Jun 2010, 21:03
Ime in priimek: vozi misko

Kot večina matičarjev je bila tudi zlata naveza Kožuh/Bokavšek u akciji v Logu in sicer sva se vsa neučakana zapodila proti desnemu slapu pod Belo skalo.....led čisti putr tko da je bla plezarija uživaška priporočam vsem....in na koncu pa seveda


FUUUUUUUKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!

Slika
ja nisam odavde.....
zaspanka
Prispevkov: 170
Pridružen: 12 Okt 2007, 09:40
Ime in priimek: Manca, Jesenice

Zlata naveza in Rambo? :evil:
Na juriš! :P
Zenf
Prispevkov: 115
Pridružen: 22 Jun 2010, 21:03
Ime in priimek: vozi misko

zaspanka napisal/-a:Zlata naveza in Rambo? :evil:
:P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: Rambo se je odlično odrezou.......
ja nisam odavde.....
Odgovori