Iztokova sveča
Objavljeno: 13 Feb 2012, 19:41
Danes sem po službi zaradi časovne stiske
(ob 15.30 iz LJ) šel preveriti Iztokovo svečo pri Podlipi (blizu Vrhnike).
Izplačalo se je! [smilie=kiss of love.gif]


V prvih dveh skokcih se lepo ogreješ

za grand finale pa te pričaka res lepa 10 m sveča. Po občutku bi rekel, da je težja od Janine sveče v Iškem vintgarju ali od slapov v Peklu.
Priporočam, da pohitite z obiskom, saj se že obeta otoplitev!
Več informacij na: http://www.gore-ljudje.net/novosti/2800/
Janez, to moraš iti pogledat!
Izplačalo se je! [smilie=kiss of love.gif]
V prvih dveh skokcih se lepo ogreješ
za grand finale pa te pričaka res lepa 10 m sveča. Po občutku bi rekel, da je težja od Janine sveče v Iškem vintgarju ali od slapov v Peklu.
Priporočam, da pohitite z obiskom, saj se že obeta otoplitev!
Več informacij na: http://www.gore-ljudje.net/novosti/2800/
Janez, to moraš iti pogledat!