S Polono sva bila v ponedeljek v Logarski dolini in splezala slap Palenk.
...bilo je sončno...led soliden,...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
V torek sva se zapeljala na Jezersko in dveh urah in pol splezala Teranovo v severni steni Dolgega hrbta.
Nekaj utrinkov iz Teranove
...zapadlo je nekaj novega snega,...ki je malo zaflikal luknje v ledu...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
...izstopna prečka...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
