Vstop sva najdla brez problema, sva pa na koncu prvega cuga še kaaaaaaar nadaljevala levo navzgor po gredi, šele potem desno na novo polico, tako da sva na koncu po enem velikem ovinku prišla že nekam v Kukovčevo smer. Ob vračanju sva platke drugega cuga našla brez problema (v prihodnje bo treba po lažjem svetu mal manj bezlat

Pod previsom

Nad zajedo, razgled na Repa in Zeleniške pa...ni da ni

Še zadnji metri plezanja
