Planjava, Humar-Škarja

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
MatevzK
Prispevkov: 246
Pridružen: 17 Okt 2010, 17:00
Ime in priimek: Kastrin
Kontakt:

Uf, tole veleklasiko sva z Lauro napadla že pred enim tednom :roll: , prejšnjo sredo. V torek je (napovedano) scalo, zato sva, da ne bi bluzila po kakšni vodi, vseeno rajši zavila na jug. Vroče pa kljub temu tut še ni blo :)

Vstop sva najdla brez problema, sva pa na koncu prvega cuga še kaaaaaaar nadaljevala levo navzgor po gredi, šele potem desno na novo polico, tako da sva na koncu po enem velikem ovinku prišla že nekam v Kukovčevo smer. Ob vračanju sva platke drugega cuga našla brez problema (v prihodnje bo treba po lažjem svetu mal manj bezlat ;) ), od tam dalje pa je sledila ena sama uživancija. Previs in zajeda sta bila sicer še rahlo mokra, ampak ravno tok, da sva zato plezala mal bolj na zihr 8)


Slika
Pod previsom

Slika
Nad zajedo, razgled na Repa in Zeleniške pa...ni da ni :)

Slika
Še zadnji metri plezanja
Odgovori