V soboto zvečer sva že na poti proti Logarski dolini. V soju čelk in ob spremljavi polne lune ob polnoči prideva do Klemnče jame, kjer nama je prijazna oskrbnica rezervirala dve postelji na skupnih ležiščih.
Naslednji dan ugotoviva, da v smeri ne bova sami. Pred nama jo plezata gospe spoštljivih let iz celjske Matice. Ker sta ekpresno hitri, nama že kmalu izgineta izpred oči.
V začetnem delu Zmaj (ali smer Iva Reye v Ojstrici) sledi smeri Ogrin-Omersa, v kateri nama delajo družbo trije Velenjčani.
Ana na koncu prvega pravega Zmajevega raztežaja

Temu sledi najtežji raztežaj, ki nama pobere moči. Ana nekako pofajta čez, jaz se prešvercam za njo. Za prost vzpon bova morali pojest še kakšno porcijo žgancev. q<y
Na vrhu sva po slabih devetih urah plezanja. Pred nama pa še dolg sestop v dolino...
Shukran, nalimaj še kakšno fotko.






