Vežica, Severozahodni raz

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
zaspanka
Prispevkov: 170
Pridružen: 12 Okt 2007, 09:40
Ime in priimek: Manca, Jesenice

... v soboto, z Jernejem, kondicijsko uvodna tura, na začetku hladno, potem pa vedno boljše... težji raztežaji lepi, malo šodra vmes, razgledi gor so bili, sestop fajn, dol do in po Beli pa se je že malo vleklo...

Fajn je blo!
:D

Mc ana
Na juriš! :P
Odgovori