Centralc pod Prisojnikom

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
tweety
Prispevkov: 281
Pridružen: 20 Apr 2005, 19:28
Ime in priimek: Jernej Turn?ek, Ljubljana

V soboto sva se z Davorjem tuširala v Centralcu pod Prisojnikom. Gužve ni bilo, razmere pa so bile dobre.
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Slika

Hja, razmere so že dobre, edino sveča je bla mal svečkasta, pa oba sva se čez privlekla totalno premočena (voda je šla za rokav not, naberala se je pa v čevljih :razz: ). Sestopla sva pa po narejenih abzajlih (ful nobl). Drugače pa še kratke ledne razmere: desnemu slapu še vedno manjka sveča, levi in slap pod h. žlebom sta narejena, lambada pravtako pričakuje pogumne može. Cesta čez vršič je bila za čas povratka splužena in posoljena, kar pa ni preprečilo ene hude piruete, ki sem jo izvedel na 4. serpentini >yeahh< ksreči brez zvitega pleha :|
Myspacebuttonisbroken
Odgovori