Ja po Novem Letu se je blo treba spet mal zmigat. Smo bli že 30.12. pod Luševim grabnom, pa je bil tak dren, da smo šli v Sotesko raj zlest en lep dolg graben poln kaskad.
No pa sem reku bom šu pa takoj po Novem Letu, k zihr ne bo tok ljudi. Pa še res jih ni blo

. Ob 8.00 sva bla z Katjo že pod slapom, tko da je blo prov fletn. Kasneje sta prišle še dve naveze, ampak midva sva bila že visoko. Led je bil spodaj mal trd, zgoraj pa voden, ampak zelo v redu. Skratka lep slap, lep dan in dobra družba je bila prava kombinacija za zdravljenje posledic novega leta.
l.p. Miha