Preganjalci kamel

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Andreja, Miško, Pavle in Matej se javljajo iz Omana in pošiljajo spodnje fotke. Kako dobro so tam narejene grape, bodo pa napisali sami.

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
Stef
Prispevkov: 206
Pridružen: 09 Jul 2005, 16:01
Ime in priimek: ?tefan Wraber, okolica Orto bara

Hehe, a prou vidim al je res zgoraj brez :twisted:
takle mamo, ce je vojna, je vojna za vse...
misko

Po parih dneh še par fotk za pokušino...
Plezanje super..lokalci, vreme, hrana, cene tudi...aja deviške skale pa tolk, da lahk cel ferajn tja preselimo...pa nebo zmanjkal.....grape pa razen s šodrom in kozami niso napoljnjene s snegom...približno tako kot pri nas.

S Knavsom sva uspela preplezati še eno novo "ta velko" in še kako krajšo

ps. lokalnih klajberjev ni... :shock:

Se vidmo na kino Oko
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Odgovori