Preganjalci kamel
-
misko
Po parih dneh še par fotk za pokušino...
Plezanje super..lokalci, vreme, hrana, cene tudi...aja deviške skale pa tolk, da lahk cel ferajn tja preselimo...pa nebo zmanjkal.....grape pa razen s šodrom in kozami niso napoljnjene s snegom...približno tako kot pri nas.
S Knavsom sva uspela preplezati še eno novo "ta velko" in še kako krajšo
ps. lokalnih klajberjev ni...
Se vidmo na kino Oko
Plezanje super..lokalci, vreme, hrana, cene tudi...aja deviške skale pa tolk, da lahk cel ferajn tja preselimo...pa nebo zmanjkal.....grape pa razen s šodrom in kozami niso napoljnjene s snegom...približno tako kot pri nas.
S Knavsom sva uspela preplezati še eno novo "ta velko" in še kako krajšo
ps. lokalnih klajberjev ni...
Se vidmo na kino Oko
