Stran 1 od 1

Tabor v sliki in besedi

Objavljeno: 02 Feb 2015, 19:55
Napisal/-a MatevzK
Skupni vikend je za nami..mislim, da glede na dane razmere še kar uspešno. Važno, da se nas je vsaj nekaj po (pre)dolgem času zbralo tam, kamor sodimo...v končno pravi zimski idili nam ljubih domačih hribov in ne v kleti na Kolodvorski. Na žalost pa samo v družbi 4 NAŠ-ovcev in 2 tečajnikov...naj bo ta beden podatek motivacija za naslednjič, ko se bo, upam, slika obrnila :roll:

Kakorkoli že, ko smo v soboto zjutraj drveli mimo mesta jekla in cvetja, smo komaj verjeli svojim očem. Šajba, termometer je kazal -10 st., nad nami pa sveže pobeljeni vršaci. Oujeee, končno je zadišalo po ta pravi zimi 8)

Eni smučkat, drugi pa iskat led. Z novim snegom se pač ni blo za igrat, zato smo grupno zagazli proti Drugemu slapu v Krnici: Knop z Denisom in Petrom, Boštjan & Žiga, jst sem pa svoj vagon prklopu Anžetu & Čakiju.
Slika

Najprej smo ponovili in povadli par stvari, med drugim tut to, kako izpuliš repo velikanko (aka testiranje Abalakova).
Slika

Kljub vsemu nam je uspelo splezat par skokov, vmes pa po želji kravl, prsno, delfin, hrbtno
Slika

Slika

Slika

Slika

Seveda smo poiskali tut težave, vsak v svojem kotu
Slika

A sem že povedal, da je bil res beden dan :evil:
Slika


Po smeha polnem zajtrku se je nedelja pričakovano zameglila in zasnežila, zato za kaj več kot smučkanje ni blo volje :roll:

Presežek

Objavljeno: 04 Feb 2015, 07:30
Napisal/-a Hey Joe
Hoj, Kastrin !
Tale prispevek pa ni zgolj poročilo, tudi reportaža ne. Je precej več od povprečja objav na tem forumu. Kar je edino prav: Eni od najuglednejših hribovskih sredin v pokrajini Slovenija to na spletu tudi pripada. Živela Matica!