Na pol poti do sonca

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
MatevzK
Prispevkov: 246
Pridružen: 17 Okt 2010, 17:00
Ime in priimek: Kastrin
Kontakt:

Tale naju pa s Knopom ni čisto nič navdušla, ubistvu vse prej kot to.

Sama smer je tako tako, nekateri prehodi so res lepi, drugi pa kr malo (preveč) posiljeni. Kr konkretno posiljene (podcenjene) so tut ocene; zajeda v prvem cugu (VI) bi bla komot vsaj VI+,
Slika

diagonalna poč nad platami vse prej kot VI-,
Slika

kamin/poč bolj VI- kot V,... V rumeno trapezasto streho streho niti zaplezala nisva, ker je (bla) vseeno preveč odurna in mokra, vsaj na pogled. Knop je nad streho prišel z leve po dosti bolj logičnem prehodu v območju Slaparske, tam pa se je potem vse skupaj dokončno ustavlo. Skica, opis in vris nama niso šli preveč skupaj; Knop je sicer poskušal poiskat kakšen logičen prehod navzgor, pa ni blo nič pametnega. Dokončno razp... sva preko "Ažmana" odprečla vse do DKV-ja in od tam samo še dol. Smer(i) v Trapezu majo po novem par klinov več, tko da se z veseljem priporočava za nove ;)

Pa komaj čakava komentarje prvih (uspešnih) ponavljalcev smeri :)
Odgovori