Sama smer je tako tako, nekateri prehodi so res lepi, drugi pa kr malo (preveč) posiljeni. Kr konkretno posiljene (podcenjene) so tut ocene; zajeda v prvem cugu (VI) bi bla komot vsaj VI+,

diagonalna poč nad platami vse prej kot VI-,

kamin/poč bolj VI- kot V,... V rumeno trapezasto streho streho niti zaplezala nisva, ker je (bla) vseeno preveč odurna in mokra, vsaj na pogled. Knop je nad streho prišel z leve po dosti bolj logičnem prehodu v območju Slaparske, tam pa se je potem vse skupaj dokončno ustavlo. Skica, opis in vris nama niso šli preveč skupaj; Knop je sicer poskušal poiskat kakšen logičen prehod navzgor, pa ni blo nič pametnega. Dokončno razp... sva preko "Ažmana" odprečla vse do DKV-ja in od tam samo še dol. Smer(i) v Trapezu majo po novem par klinov več, tko da se z veseljem priporočava za nove
Pa komaj čakava komentarje prvih (uspešnih) ponavljalcev smeri
