V sredo popoldan 26.6. sva z rasicanom Markom T. v Begunski vrtaci splezala omenjeni smeri.
Smrketa je še vedno atletska, Šentanska pa lepa.
Vreme je bilo idealno, povsod je bil dež. No v Podljubelju je bilo samo oblačno.Kar so izkoristile se dve navezi. Ena je splezala Janc Mali, druga pa Šentansko skupaj z nama.
_________________________________________________
Dober trening na URBANROOFu, http://vimeo.com/18220855 skrajša pot.
