Begunjščica

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Izi
Prispevkov: 427
Pridružen: 25 Mar 2005, 10:20
Ime in priimek: Brezovica

S Kastrinom sva danes zavila proti Zelenici preverit razmere. Na vstopu v Rožičevo, sva ugotovila, da idealnih razmer ni, saj je bil sneg bolj kot ne samo poprhan čez skale. Ker nisva želela sestopit nazaj, da bi prišla v Osrednjo grapo, niti se nama ni dalo gazit grape na SZ greben, sva ubrala varianto (prvenstveno?) proti Direktni in po njej na vrh. V Direktni je snega dovolj skoraj za smučat, vendar je kložast in ne vzbuja zaupanja.:twisted: :x Z vrha sem se odsmučal v zelo dobrih razmerah po Osrednji grapi (nič ni ledeno in dovolj ga je za smučanje tudi v zgornjem delu). Ko prideš iz ozkega dela Osrednje ven se začne skorja, ki pa ni bila preveč moteča. Sonce in smučanje do 3 m od avta so naredili dan popoln. 8) :)

Najina vstopna varianta:

Slika

Več slik na:
https://picasaweb.google.com/1165089668 ... directlink
Izi
Odgovori