
Gašper je naprej splezal oba ključna detajla, jaz pa lažje raztežaje:

Smer je bila precej mokra, skala v veliki zajedi pa prava drsalnica!
Malo pred vrhom, pogled na sestop:

Lepo, lepo! Pa še fino mariborsko družbo (AO Kozjak) sva imela, tisto z Okrešlja!
