Z Anžetom, v najbolj hladno dolino, v kateri pa so danes zelo "kurili".Pri povratku v Tamar ob enih je bilo 14 st. C......, vreme pretoplo za vau smučarijo, se pa je dalo na nekaterih delih (bolj strmih) lepo vijugati.Sneg je bil v globino moker, pa zelo težek, je pa novega pol metra.Očitno se bo v parih dneh tudi v senčnih dolinah predelal, potem pa če ne bo novih padavin...spomladanska smučarija že februarja.
https://picasaweb.google.com/1091719430 ... ovoSedlo02#
Kotovo sedlo
- mitkos
- Prispevkov: 145
- Pridružen: 03 Avg 2011, 23:45
- Ime in priimek: Mitja Smrekar Postojna
- Kontakt:
Kdaj sta šla pa gor? A smo se srečali? Midva z Izijem sva do koče v Tamarju prišla ob 9:40...
Sports do not build character. They reveal it.
Pain is Temporary, Quitting is Forever! L.A.
https://picasaweb.google.com/100065482813023695369
Pain is Temporary, Quitting is Forever! L.A.
https://picasaweb.google.com/100065482813023695369
Mitja je bil peš, jaz pa sem imel ta kratke smučke s seboj. Smučal sem z vrha Jalovčevega ozebnika,:) vendar sem začetek ozebnika (50 višinskih m), kjer je bil trd sneg (zgornjo mehko plast je odplazilo nižje v ozebnik) po večine oddrsal,:shock: kar pomeni, da ga nisem presmučal? 
Glede na južni sneg v ozebniku, predvidevam da bodo ob ohladitvi in sledečem sveže zapadlem snegu šele nastopile prave idealne spomladanske razmere za smučanje. Potem pa ponovi vajo. Vaja dela mojstra, mojster pa...

Glede na južni sneg v ozebniku, predvidevam da bodo ob ohladitvi in sledečem sveže zapadlem snegu šele nastopile prave idealne spomladanske razmere za smučanje. Potem pa ponovi vajo. Vaja dela mojstra, mojster pa...
Zadnjič spremenil Izi, dne 26 Feb 2012, 11:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Izi
