Boris me je prosu naj ga objavm.
Prejšno soboto sva se odpeljala na Vršič. Jst sm si zaželela preplezat Albinco.. Všečna mi je bla predvsem ideja o hitrem dostopu pa sestopu... ☺
Smer mi ni bla neki uibr ušeč, ker je precej krušljiva pa zdela se mi je tut kr konkretna (glede na svojo oceno). Pa še omogočla mi je cel tedn zastonj obiska pr zobarju -.-
Pa še nascal naju je. Uglaunm bedno ☺.
Čeprov družba je bla pa kr uredu, tko da bo treba še km jt.


