Je Arne J. reku, če bi šla Helbo s Čopom lest pa sem mal razmisnla in rekla, da bi blo mogoč bolj pametno najprej it Skalaško s Čopom. Pa sva tako včerej v Vrata pršla in je blo ob petih zjutri tam, ko v soboto na ljubljanski tržnici. Ljudi ko mravelj. Sva vstopila v Skalaško, dve navezi sta bli že pred nama. Na štantih smo mal čakal, ampak vseeno pršli pod Čopa...
Pol je pa Arne mal razmislu in reku, da se mu zdi bolj pametno, da greva uživat in Ladjo, kjer je blo navez malo manj, pogledat. Sva pod Čopom še mal razmisnla, pol pa vseeno šla v Gorenjsko...
Ladja je bla lepa, Čop bo (baje) počakal

, slike pa pridejo naknadno, ker je moj fotič še vedno v Dolomitih

in je tako slikal samo Arne...