NŠG, Stoletje

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
MatevzK
Prispevkov: 246
Pridružen: 17 Okt 2010, 17:00
Ime in priimek: Kastrin
Kontakt:

Sobotna 30-ka je očitno prinesla več endorfinčkov kot pa pobrala atomov moči, tako da je blo treba it danes nujno še v steno :) Ker je bila vremenska napoved (spet) precej bedna, sva z Borisom skočila do Vršiča; pač kratek dostop/sestop oz. možnost hitrega umika.


Slika
Prvi cug s takšnimi in drugačnimi kamini je bil čist primeren za ogrevanje.

Slika
Sledijo platke s konkretnim, a lepim plezanjem.

V tretjem cugu sva sprva še uživala, v nadaljevanju in vse do izstopa pa bolj kot ne letela čez krš.

Temni oblaki so še vedno kraljevali na nebu in kazalo je, da se bo očitno res uscalo, zato rajši pičiva na rehidracijo in domov. Ko se usedeva v avto, pa kot po Murphyju sonce :shock:
Odgovori