Stran 1 od 1
Travnik
Objavljeno: 05 Jul 2011, 20:51
Napisal/-a merman
V nedeljo sva s Samom plezala v travniku, napadla sva legendarnega Ashenbrenerja, v smeri sva naduse uživala in se ob enem čudila kako da so nama petke težje kot šestke....hm. Seveda je sledil mega sestop nazaj v Tamar (sva pač pozabila, da je bolš pustit avto na Vršiču), kjer naju je čakala nagrada od lokalnega redarstva v višini -200€.
Se vidmo na ferajnu,
LP, M
Objavljeno: 05 Jul 2011, 22:38
Napisal/-a GregorM
200€ kazni za parkiranje? Kaj ni več dovoljeno, da se zgoraj zjutraj pred zaklepanjem rampe zapelješ do bajte?
Drugače pa po mojih izkušnjah ni prav fajt štartat iz Vršiča pod Travnik. Preden prideš to pod stene si že ful crkjen.
Objavljeno: 06 Jul 2011, 07:54
Napisal/-a Izi
Malo se je pa že potrebno razmigat, predno se zaženeš plezat šestice v Travnik.
200 € je pa res huda.

Objavljeno: 06 Jul 2011, 10:08
Napisal/-a KatjaR
Kak bedna nagrada ... upam da ti dajo vsaj 50% popusta.
Objavljeno: 06 Jul 2011, 10:10
Napisal/-a merman
Baje že zadnja tri leta ni dovoljeno peljat do bajte v tamarju, sva imela pa z molekom to srečo, da so bili v nedeljo redarji prvič deja nsko na delu(zdej se jim splača k so kazni dvignl, mamicu jim piiiiiiiiiiiiiiiiiiii)...
Dostop pod Travnik iz Vršiča mi je pa borči predstavu, ga pa še nism sprobu.