Severni raz
Objavljeno: 04 Jul 2011, 17:08
No še vedno čist navdušen po opravljenem starejše pripravniškem sem se odluču da pač nekoga peljem plezat
čeprou so mi inštruktorji svetovali da lahko uzamem sabo samo enakovrednega ali alpinista sm uzeu koga druzga k Borisa (kam gre bk nej gre pa še štrk)
no in padla je odločitev da greva brez spremstva plezalnega očeta (izija) u prostrane stene Male Mojstrovke in sicer plezat Severni raz,ker sva pač oba čist huda klajmberja in bo to mala malca za naju.....
no ja in kot se na naju spodobi sva si ga uzela na izi in počas odšetkala pod steno ker sva izgubila svojo plezalno nedolžnost
štart je biu mau na psihiran sam počas sva se utekla oz. uplezala in seveda tudi zašla
pač sva falila prvo izstopno varjanto in sva jo potegnla do vrha.....sicer das neb kdo mislu da naju je orentacija slučajno jebala: glede nato da sva v celi smeri našla 2 do 3 kline pa en štant sva kr korektno tole spelala... časa celotnega podviga ne bom omenjou ker pač čas ni najin gospodar no pa Izijev tut ne
u glavnem blo je super nepozabno detajli sledijo na kakem žuru po treh stirih petih sokih.........
smer priporočljiva vsem tečajcom za skint junfer......Lp Zenf
p.s. Izi a neda da si ga zaslužva sva ful garala zanj
no in padla je odločitev da greva brez spremstva plezalnega očeta (izija) u prostrane stene Male Mojstrovke in sicer plezat Severni raz,ker sva pač oba čist huda klajmberja in bo to mala malca za naju.....
no ja in kot se na naju spodobi sva si ga uzela na izi in počas odšetkala pod steno ker sva izgubila svojo plezalno nedolžnost
pač sva falila prvo izstopno varjanto in sva jo potegnla do vrha.....sicer das neb kdo mislu da naju je orentacija slučajno jebala: glede nato da sva v celi smeri našla 2 do 3 kline pa en štant sva kr korektno tole spelala... časa celotnega podviga ne bom omenjou ker pač čas ni najin gospodar no pa Izijev tut ne
p.s. Izi a neda da si ga zaslužva sva ful garala zanj