Stran 1 od 1

Pod Križko steno

Objavljeno: 11 Dec 2010, 18:33
Napisal/-a javoršek
Včerajšnje bolj skope inf.o razmerah v naših hribih-predvsem o meji poledenelega snega , smo se odpravili bolj kot ne "probat" kaj dobrega nam lahko ponudi turni smuk izpod Križke stene.Odgovor je bil :odlično smučarijo po desetih centimetrih novozapadlega pršiča - na trdi podlagi.Snega ni veliko (slab meter).Smo pa z malo "inprovizacije" brez težav prišli s smučmi na nogah do mostu čez Veliko Pišnico pri Eriki, kjer smo imeli avto.Nekaj fotk na spodnjem linku.

srečno





http://picasaweb.google.com/javorsek.ja ... rizkoSteno#