Stran 1 od 1

Minuli vikend v Centralnih Alpah

Objavljeno: 11 Avg 2010, 07:48
Napisal/-a nasty
Minuli vikend nas je pricakalo sonce v Satelitih nad Courmayeurom.

SlikaBack to Chamonix
Slika Odlična družba s Tržiškega ferajna naju je vzela zraven in smo se odpravli plezat granit.
Slika Eden od raztežajev v Pic Adolphe Reyu
SlikaPogled na ledenik
Slika Trident du Tacul
Slika Na vrhu Grand Capucina
Slika Svicarska v G. Capucinu

Chamonix

Objavljeno: 11 Avg 2010, 08:46
Napisal/-a Izi
Dobro ste izkoristili vikend, kar v tem ritmu naprej. :D