Minuli vikend v Centralnih Alpah
Objavljeno: 11 Avg 2010, 07:48
Minuli vikend nas je pricakalo sonce v Satelitih nad Courmayeurom.
Back to Chamonix
Odlična družba s Tržiškega ferajna naju je vzela zraven in smo se odpravli plezat granit.
Eden od raztežajev v Pic Adolphe Reyu
Pogled na ledenik
Trident du Tacul
Na vrhu Grand Capucina
Svicarska v G. Capucinu
Back to Chamonix
Odlična družba s Tržiškega ferajna naju je vzela zraven in smo se odpravli plezat granit.
Eden od raztežajev v Pic Adolphe Reyu
Pogled na ledenik
Trident du Tacul
Na vrhu Grand Capucina
Svicarska v G. Capucinu