Stran 1 od 1
RAZMER NI
Objavljeno: 22 Feb 2010, 11:31
Napisal/-a Kralj Matjaz
4. stopnja...
izlet v Vrata v stari zasedbi: Žaka in pesjan Samo, Ticko, tickotova Jasna in pobudnik izleta.
Lepo zložno smo šli pod Galerijami.
En sam razgled, ob malici pri Aljažu pa kanonade iz Stenarja in drugod.
Ko ti postane jasno zakaj Galerija
Posladkani Stenar
Drugič pa se pridružite in še lepše nam bo.
Lokalec Jery
Objavljeno: 22 Feb 2010, 12:34
Napisal/-a Spasiba
... ne res jih ni. Sam sem drvel iz Ljubljane, da bi ujel Jerija in njegovo četico, pa sem zgrešil dolino in pristal v Krmi.
Ob pozni uri (11) sem v zg. radovni začuda prvi parkiral avto. Očitno sem imel srečo, saj se koj za mano pripeljeta še dva. Splačalo se je pohitet in mlade zaljubljence pustiti za sabo, od Kovinarske koče naprej pa samota, pa nezgažen sneg, pa bučenje plazov, pa sonce, pa ...
Zgazil sem tja do pod Pršivca, naprej se mi ni dalo, v avtu sem pojedel odličen sendvič, popil čaj in počakal da sonce zaide za goro, nato sem se odpeljal nazaj v Ljubljano - zakon!

Objavljeno: 22 Feb 2010, 18:24
Napisal/-a tagajstna
Z Gregorjem sva pa "hvatala braun boju" v Logarski. Za kakršenkoli bolj alpinističen podvig bi rabila pa plavutke

Peca
Objavljeno: 22 Feb 2010, 21:07
Napisal/-a Izi
S PD Ptuj smo se podali iz avstrijske strani na vrh Pece, na Končnikov vrh. Z vrha je sledilo 1400 m smučanja do doline

.
Sredinjsko črto sem narisal za vas.
Novozapadlega snega je bilo ravno pravšnjih dobrih 10 cm. Kljub temu smo mestoma gazili tudi do pasu

, saj je snega ponekod tudi do 2 m.