Kofc
Objavljeno: 21 Feb 2010, 20:00
Na Kofcah vse" po starem", modro nebo, svež sneg, pa uživancija pri smučanju-v "višjih nadstropjih" se obletavajo plazovi tako da z vrhov smučarija prihaja....(slikce TKG)
SREČNO
SREČNO
Topel domek za vsakogar.
https://pd-ljmatica.si/forum/phpBB2/