Stran 1 od 1

Kofc

Objavljeno: 21 Feb 2010, 20:00
Napisal/-a javoršek
Na Kofcah vse" po starem", modro nebo, svež sneg, pa uživancija pri smučanju-v "višjih nadstropjih" se obletavajo plazovi tako da z vrhov smučarija prihaja....(slikce TKG)

SREČNO