Sestanka na odseku ta četrtek ne bo!
Objavljeno: 18 Mar 2009, 09:25
Ta četrtek zaradi festivala gorniškega filma sestanka na odseku ne bo. Se vidimo na festivalu!
Lepo pozdravljeni
Lepo pozdravljeni
Topel domek za vsakogar.
https://pd-ljmatica.si/forum/phpBB2/