Kredarica
Objavljeno: 11 Feb 2008, 14:23
Cesta ni splužena, kar pomeni plus eno uro gor in pol ure dol.
Sonček je super, ričet tudi.
Za spust je na voljo pestra paleta različnega snega:
trdo zmrznjeno (uživaško), zmrznjena kloža (malo manj uživaško), pršič 2 zavoja (JUPIII), ojužena kloža (bum na nos), zmrznjen plaz (pred uporabo pretresi), zmrznjen južni sneg skozi gozd (kar akrobatsko) in nenazadnje nekaj km zmrznjene, mestoma razrite ceste (za tricepse trenirat).
Sonček je super, ričet tudi.
Za spust je na voljo pestra paleta različnega snega:
trdo zmrznjeno (uživaško), zmrznjena kloža (malo manj uživaško), pršič 2 zavoja (JUPIII), ojužena kloža (bum na nos), zmrznjen plaz (pred uporabo pretresi), zmrznjen južni sneg skozi gozd (kar akrobatsko) in nenazadnje nekaj km zmrznjene, mestoma razrite ceste (za tricepse trenirat).