Stran 1 od 1

Teranova

Objavljeno: 01 Feb 2008, 09:35
Napisal/-a WildRose
Lepa, lepo narjena, pa nobene gužve. Glavni detajli so na poledeneli cesti pred žičnico, pa na razbiti plazovini, če mal zaideš na dostopu :roll:
V smeri pa stopničke :) le platke v zgornjem delu so že bolj oskubljene snega in ledu - če ne bo nove prevleke bo to čez kak dan že ornk miks :(

Z Matevžem, včeri.