PMS v Vzhodni
- project manager
- Prispevkov: 111
- Pridružen: 10 Feb 2005, 14:12
- Kontakt:
Da ne porabim preveč znakov povem samo, da smo se trije v nedeljo povabili na Tosc. Izbrali smo pristop preko Vzhodne grape in nismo bili razočarani. Turica je ponudila točno tisto kar smo iskali: malo konde in nekaj strmali. Za več drame in kako fotko predlagam ogled tega linka: http://lebanovo.wordpress.com/2008/01/29/pms-v-vzhodni/
...takla mamo, pa kola se dajemo...
