Stran 1 od 1
Preganjalci kamel
Objavljeno: 25 Jan 2008, 20:50
Napisal/-a GregorM
Objavljeno: 26 Jan 2008, 08:07
Napisal/-a Stef
Hehe, a prou vidim al je res zgoraj brez

O-man
Objavljeno: 07 Feb 2008, 08:28
Napisal/-a misko
Po parih dneh še par fotk za pokušino...
Plezanje super..lokalci, vreme, hrana, cene tudi...aja deviške skale pa tolk, da lahk cel ferajn tja preselimo...pa nebo zmanjkal.....grape pa razen s šodrom in kozami niso napoljnjene s snegom...približno tako kot pri nas.
S Knavsom sva uspela preplezati še eno novo "ta velko" in še kako krajšo
ps. lokalnih klajberjev ni...
Se vidmo na kino Oko
Objavljeno: 07 Feb 2008, 15:34
Napisal/-a GregorM