Stran 1 od 1

Preganjalci kamel

Objavljeno: 25 Jan 2008, 20:50
Napisal/-a GregorM
Andreja, Miško, Pavle in Matej se javljajo iz Omana in pošiljajo spodnje fotke. Kako dobro so tam narejene grape, bodo pa napisali sami.

Slika

Slika

Slika

Objavljeno: 26 Jan 2008, 08:07
Napisal/-a Stef
Hehe, a prou vidim al je res zgoraj brez :twisted:

O-man

Objavljeno: 07 Feb 2008, 08:28
Napisal/-a misko
Po parih dneh še par fotk za pokušino...
Plezanje super..lokalci, vreme, hrana, cene tudi...aja deviške skale pa tolk, da lahk cel ferajn tja preselimo...pa nebo zmanjkal.....grape pa razen s šodrom in kozami niso napoljnjene s snegom...približno tako kot pri nas.

S Knavsom sva uspela preplezati še eno novo "ta velko" in še kako krajšo

ps. lokalnih klajberjev ni... :shock:

Se vidmo na kino Oko

Objavljeno: 07 Feb 2008, 15:34
Napisal/-a GregorM
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika