Na Storžič..
Objavljeno: 24 Jan 2008, 10:32
..čez Kramarco v jasni noči in ob polni luni
Pluski: ne rabiš vzet dopusta, ni ti treba v kino, ves del doma počaka,.. pa vidljivost je odlična, temperature idealne, sneg tud,..
Minusi: fotke so bolj darkerske
Cesta je kopna do doma, sneg se začne šele nad gozdno mejo, skorjast, a se ne predira, grape so splazene, skalni skoki splezljivi, sestop čez peto žrelo pa poezija. Btw, čez dan znajo bit razmere precej "drugačne"!!
Lunatiki: Kruhi, Peter, Sabina, Samo..

..in za fotkičem: jst

Pluski: ne rabiš vzet dopusta, ni ti treba v kino, ves del doma počaka,.. pa vidljivost je odlična, temperature idealne, sneg tud,..
Minusi: fotke so bolj darkerske
Cesta je kopna do doma, sneg se začne šele nad gozdno mejo, skorjast, a se ne predira, grape so splazene, skalni skoki splezljivi, sestop čez peto žrelo pa poezija. Btw, čez dan znajo bit razmere precej "drugačne"!!
Lunatiki: Kruhi, Peter, Sabina, Samo..
..in za fotkičem: jst
