Stran 1 od 1

Na Storžič..

Objavljeno: 24 Jan 2008, 10:32
Napisal/-a WildRose
..čez Kramarco v jasni noči in ob polni luni 8)

Pluski: ne rabiš vzet dopusta, ni ti treba v kino, ves del doma počaka,.. pa vidljivost je odlična, temperature idealne, sneg tud,..
Minusi: fotke so bolj darkerske :x

Cesta je kopna do doma, sneg se začne šele nad gozdno mejo, skorjast, a se ne predira, grape so splazene, skalni skoki splezljivi, sestop čez peto žrelo pa poezija. Btw, čez dan znajo bit razmere precej "drugačne"!!

Lunatiki: Kruhi, Peter, Sabina, Samo..
Slika

..in za fotkičem: jst :D :wink:
Slika

Objavljeno: 24 Jan 2008, 10:58
Napisal/-a uross
Si že kdaj pomislila, da si Tikke ne bi na čelado inštalirala? Hvaležna ti bo, če si jo boš dala na čelo. Ker ji bo toplo in je ne bo strah, da bi padla v prepad, se ti bo oddolžila z svetlejšim kazanjem poti.

Da ne govorim o tem, da boš ti bolje videti na slikah....

Objavljeno: 24 Jan 2008, 11:47
Napisal/-a WildRose
Ja, Care :P

Čelka ne, ampak nagobčnik čez fris bi pa znal pomagat :lol:

Objavljeno: 24 Jan 2008, 14:17
Napisal/-a ticko
WildRose napisal/-a:nagobčnik čez fris bi pa znal pomagat :lol:
mater si pasja :mrgreen:

Objavljeno: 24 Jan 2008, 14:36
Napisal/-a uross
Čelka ne, ampak nagobčnik čez fris bi pa znal pomagat
Čečka, ne? Na gobc al pa čez fris bi ti znal pomagat!

Objavljeno: 24 Jan 2008, 15:13
Napisal/-a WildRose
Jaz bi na tvojem mestu opustila anagrame - če ne gre, ne gre :evil:

Ps. maš probleme? prid na pir - častim :wink:

Objavljeno: 24 Jan 2008, 15:46
Napisal/-a uross
Razlaga za razgrete:

XXX pravi:" Čečka, ne? Na gobc al pa čez fris bi ti znal pomagat!"

Človek se še šaliti več ne sme (in dajati dobronamernih nasvetov). Zahtevam izpisnico!