Stran 1 od 1

Zgodbe iz hleva

Objavljeno: 06 Jan 2008, 11:45
Napisal/-a GregorM
V soboto smo Miško, Neda, Gradišek in jaz želeli splezat en lep slap. Pa ni bilo razmer. Miško je potem bivakiral v bližnjem hlevčku, mi trije pa smo se vlekli po enih smrkljih.

Movie (57 MB)

Objavljeno: 07 Jan 2008, 14:08
Napisal/-a Spasiba
Pa kva ste lezl to za eno kurbarijo?

Objavljeno: 07 Jan 2008, 17:50
Napisal/-a GregorM
Nima imena, nima ocene, nahaja se pa v Krnici. Varovat se da kar dobro, če bi kdo rad šel probat.

Aljaž Anderle, ki je to prvi zlezel pred par dnevi, je napisal:
"Po dolgem času spet v Prednji glavi. Desno od zadnjega slapu sva z Andrejo videla nov smrkelj, ki poteka samostojno ob Zadnejm slapu do njegovega vrha, ko srečata v izstopnem kaminčku. 70m, vstop malce strm, povsem suh led. Kanček prave plezarije. "

Objavljeno: 07 Jan 2008, 22:20
Napisal/-a malbreht
Noben nič ne pohvali filmov v zadnjem času - super posneto in zmontirano, bravo!