Stran 1 od 1

Koroška Rinka, 28.12.2007

Objavljeno: 28 Dec 2007, 23:56
Napisal/-a malbreht
Štirje smo štartali iz Logarske ob 8:15, na vrhu čez dobre 4 ure (nekaj krajših in ena dolga pavza vmes). Sneg popolnoma suh na tej senčni strani, zgoraj prav južen sneg, ki se je nemarno prijemal derez. Zeloooo toplooo!

Slika

Slika

Slika

Slika

Ostale fotke:
http://picasaweb.google.si/m.albreht/Ko ... 3MInWinter

--
Mare
http://albreht1.blog.siol.net