Stran 1 od 1

Na Rodico cez piz....

Objavljeno: 23 Dec 2007, 21:35
Napisal/-a ortich
Evo(a) slike, nakladala bo pa Aaaaaaaana!



http://picasaweb.google.com/blazortar/Rodica

sam rodica, brez piz..

Objavljeno: 24 Dec 2007, 10:14
Napisal/-a Angel Ann
blo je fajn, ceprou se na slikcah kremzm :P
nakladat se mi pa ne da :evil: