Stran 1 od 1
pikijeva sveca brez svece
Objavljeno: 01 Dec 2007, 17:55
Napisal/-a ortich
smo prlezl do jajc, ce slucajn koga zanima, tic mu je pa odpadu
http://picasaweb.google.com/blazortar/VikiBrezSvece
kaj b ni jasn
Objavljeno: 01 Dec 2007, 18:52
Napisal/-a Angel Ann
jp..
davor je napelu, mi2 z blazem sva sla za njim, anja je pa rekla, da niso kul razmere:=
sam mi smo se mel pa lustn q<x
kumi cakam nas oblublen zimski tabor, ko bomo (zdej ze bivsi samovi tecajci) z nasimi instruktorji se ta del alpinizma spoznal..
[smilie=happy.gif]
sicer sta pa fanta lepo skrbela zame, tko da ni blo panike...
Objavljeno: 02 Dec 2007, 17:50
Napisal/-a ortich