Stran 1 od 1

pikijeva sveca brez svece

Objavljeno: 01 Dec 2007, 17:55
Napisal/-a ortich
smo prlezl do jajc, ce slucajn koga zanima, tic mu je pa odpadu
http://picasaweb.google.com/blazortar/VikiBrezSvece

kaj b ni jasn

Objavljeno: 01 Dec 2007, 18:52
Napisal/-a Angel Ann
jp..

davor je napelu, mi2 z blazem sva sla za njim, anja je pa rekla, da niso kul razmere:=

sam mi smo se mel pa lustn q<x

kumi cakam nas oblublen zimski tabor, ko bomo (zdej ze bivsi samovi tecajci) z nasimi instruktorji se ta del alpinizma spoznal..
[smilie=happy.gif]
sicer sta pa fanta lepo skrbela zame, tko da ni blo panike...

Objavljeno: 02 Dec 2007, 17:50
Napisal/-a ortich
Slika
http://www.anzecokl.com/2007/12/01/kit- ... jezerskem/

živela svoboda, bol šnopec k voda.
operi mi ga (ptiča seveda )

http://picasaweb.google.com/blazortar/V ... 3888686674 se na večje