v petek me je Malenšek, kljub odpovedi šolskega izleta, zvelkel v Lambado (zraven sta bila še Boštjan in Saša). na njej smo uprizorili divji ples ter se dodbra navili, čeprav smo jo zlezli le polovičko.

Za uteho sva se nato lotila še Desnega
Naslednji dan sva se Nejo napotila na Jalovec, skozi koluar in zimski kamin sva dosegla vrh grebena kjer sva zaradi premočnega vretra obrnila

in ker še nisem imel zadosti, sva se z Davorjem odpravila v V.Babo. razmere so bile skoraj idealne, sestop malo manj
http://picasaweb.google.com/matija.bokan
pa plezite kej
