Lambada&Desni; Jalovec; V. Baba-N.Centralna

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
ticko
Prispevkov: 203
Pridružen: 26 Maj 2005, 14:29
Ime in priimek: Matija Bokan; lj

Podaljšan vikend, se je izkazala za zelo napornega, še dobro da je danes delovni dan 8) .

v petek me je Malenšek, kljub odpovedi šolskega izleta, zvelkel v Lambado (zraven sta bila še Boštjan in Saša). na njej smo uprizorili divji ples ter se dodbra navili, čeprav smo jo zlezli le polovičko.
Slika
Za uteho sva se nato lotila še Desnega
Slika

Naslednji dan sva se Nejo napotila na Jalovec, skozi koluar in zimski kamin sva dosegla vrh grebena kjer sva zaradi premočnega vretra obrnila
Slika Slika

in ker še nisem imel zadosti, sva se z Davorjem odpravila v V.Babo. razmere so bile skoraj idealne, sestop malo manj :P
Slika Slika

http://picasaweb.google.com/matija.bokan

pa plezite kej
Odgovori