Teranova

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Lepa, lepo narjena, pa nobene gužve. Glavni detajli so na poledeneli cesti pred žičnico, pa na razbiti plazovini, če mal zaideš na dostopu :roll:
V smeri pa stopničke :) le platke v zgornjem delu so že bolj oskubljene snega in ledu - če ne bo nove prevleke bo to čez kak dan že ornk miks :(

Z Matevžem, včeri.
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
Odgovori