Lepa, lepo narjena, pa nobene gužve. Glavni detajli so na poledeneli cesti pred žičnico, pa na razbiti plazovini, če mal zaideš na dostopu
V smeri pa stopničke

le platke v zgornjem delu so že bolj oskubljene snega in ledu - če ne bo nove prevleke bo to čez kak dan že ornk miks
Z Matevžem, včeri.