Včeraj smo se potepali po Karavankah.
Dan je bil od vsega začetka sončen. Na poti proti vrhu smo se ustavili pri Darkotu in Akademki na Kofcah.
Po kratki pavzi smo jo mahnili naprej in na prvem primernem terenu vzeli novo snov, gibanje naveze v snegu.
Potem smo se podali še na vrh. Samo in Dejan sta odsmučala v dolino, mi pa v četici po poti nazaj.
Bilo je super, samo ruzak je bil nadležno težek zaradi štrika, ki je moral z mano.
slikce so Jakobove: http://picasaweb.google.si/eva.reva/KoUta2712008
