alp.šola, Košuta - Veliki vrh

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Evil Eve
Prispevkov: 199
Pridružen: 06 Dec 2005, 09:30
Ime in priimek: Eva Grosek

Včeraj smo se potepali po Karavankah.

Dan je bil od vsega začetka sončen. Na poti proti vrhu smo se ustavili pri Darkotu in Akademki na Kofcah.
Po kratki pavzi smo jo mahnili naprej in na prvem primernem terenu vzeli novo snov, gibanje naveze v snegu.
Potem smo se podali še na vrh. Samo in Dejan sta odsmučala v dolino, mi pa v četici po poti nazaj.

Bilo je super, samo ruzak je bil nadležno težek zaradi štrika, ki je moral z mano.

slikce so Jakobove: http://picasaweb.google.si/eva.reva/KoUta2712008
... da začutim, da živim...
ticko
Prispevkov: 203
Pridružen: 26 Maj 2005, 14:29
Ime in priimek: Matija Bokan; lj

mater Samči,

a morjo štrik sami nosit, se mi prov smiljo tvoji tečajci :P
Odgovori