Na Storžič..

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

..čez Kramarco v jasni noči in ob polni luni 8)

Pluski: ne rabiš vzet dopusta, ni ti treba v kino, ves del doma počaka,.. pa vidljivost je odlična, temperature idealne, sneg tud,..
Minusi: fotke so bolj darkerske :x

Cesta je kopna do doma, sneg se začne šele nad gozdno mejo, skorjast, a se ne predira, grape so splazene, skalni skoki splezljivi, sestop čez peto žrelo pa poezija. Btw, čez dan znajo bit razmere precej "drugačne"!!

Lunatiki: Kruhi, Peter, Sabina, Samo..
Slika

..in za fotkičem: jst :D :wink:
Slika
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
uross
Prispevkov: 131
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:08
Ime in priimek: ?e?ka

Si že kdaj pomislila, da si Tikke ne bi na čelado inštalirala? Hvaležna ti bo, če si jo boš dala na čelo. Ker ji bo toplo in je ne bo strah, da bi padla v prepad, se ti bo oddolžila z svetlejšim kazanjem poti.

Da ne govorim o tem, da boš ti bolje videti na slikah....
Men se jebe, jes sm car
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Ja, Care :P

Čelka ne, ampak nagobčnik čez fris bi pa znal pomagat :lol:
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
ticko
Prispevkov: 203
Pridružen: 26 Maj 2005, 14:29
Ime in priimek: Matija Bokan; lj

WildRose napisal/-a:nagobčnik čez fris bi pa znal pomagat :lol:
mater si pasja :mrgreen:
uross
Prispevkov: 131
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:08
Ime in priimek: ?e?ka

Čelka ne, ampak nagobčnik čez fris bi pa znal pomagat
Čečka, ne? Na gobc al pa čez fris bi ti znal pomagat!
Men se jebe, jes sm car
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Jaz bi na tvojem mestu opustila anagrame - če ne gre, ne gre :evil:

Ps. maš probleme? prid na pir - častim :wink:
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
uross
Prispevkov: 131
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:08
Ime in priimek: ?e?ka

Razlaga za razgrete:

XXX pravi:" Čečka, ne? Na gobc al pa čez fris bi ti znal pomagat!"

Človek se še šaliti več ne sme (in dajati dobronamernih nasvetov). Zahtevam izpisnico!
Men se jebe, jes sm car
Odgovori