V soboto sva z Borutom lezla Lušev graben. Slap je odlično narejen od tal pa prav do vrha. Tudi če bi malo manj pralo, bi bilo čisto OK. Detajl smeri je na sestopu, ko je treba lesti čez podrta drevesa. Fotk pa ni, ker zaradi dežja fotkič ni plezal z nama.
LP
Rado
