Slovenska smer v Steni

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Evil Eve
Prispevkov: 199
Pridružen: 06 Dec 2005, 09:30
Ime in priimek: Eva Grosek

Hvala Karlu za pobudo

in Blažu za realizacijo ture.
Slika

Plezali smo še nadebudna Ana, Slika

neustavljivi Jernej Slika

in jaz. Slika

Bila je nepozabna dogodivščina, vsaj zame.

V steno smo vstopili še preden je sonce vzšlo...
Slika

bili v steni praktično cel dan...
Slika

in bili na vrhu sicer malce utrujeni a zelo zadovoljni.
Slika

Prespali smo na Kredarici in se zjutraj čez Prag spustili v dolino.
Slika

Še bomo šli.
Odgovori