in Blažu za realizacijo ture.

Plezali smo še nadebudna Ana,

neustavljivi Jernej

in jaz.

Bila je nepozabna dogodivščina, vsaj zame.
V steno smo vstopili še preden je sonce vzšlo...

bili v steni praktično cel dan...

in bili na vrhu sicer malce utrujeni a zelo zadovoljni.

Prespali smo na Kredarici in se zjutraj čez Prag spustili v dolino.

Še bomo šli.
