Na začetku je vse kazalo, da imamo dereze in cepine s sabo bolj za okras.
Dejan in Izi sta nam vseeno razložila vse o njihovi uporabi in na koncu smo celo našli primerno pobočje na katerem smo zvadili ustavljanje s cepinom. Tista vaja, ko se spustiš z glavo navzdol (po trebuhu in celo po hrbtu) me je mal spominjala na spuščanje po toboganu. [smilie=to funny.gif]
Turo smo okronali s pico in pivom/čajem,...
Aja, pa cel dan smo se spogledoval s sonckom.
Nekaj slikc: http://picasaweb.google.si/eva.reva/2007_12_22Visevnik
