Vreme je bilo enkratno. Sicer zelo mrzlo, ampak lepo. Če nebi tako zelo pihal, bi blo že kičast.
Sestopil sem po Šantancu, kjer tudi ni snega v izobilju. Zaradi pomanjkanja snega, je bil najtežji del dostop do grape.
Skratka lepa tura za pred službo (3 ure od avta do avta).
Vidu sem tudi štiri intuziaste, ki so šli proti Vrtači, ampak mislm da je tm situacija podobna. Še manjka mal snega. Sam sem bil tam pred 14. dnevi, pa je bil en skok čist kopen.
l.p Miha
