Sprejem, sprejem!!

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

Bilo je enkratno, noro in nepozabno, koča pod Storžičem pa je pokala po vseh šivih ...

Fotke, ki so se čez noč nabrale na mojem fotiču s strani neznanih avtorjev, pa si lahko ogledate tukaj
http://picasaweb.google.com/Neda.Podergajs/Sprejem2007
Never ever give up!!
Odgovori