lepo vreme, dobra družba in čudovita smučarija
slikice:
http://picasaweb.google.com/matija.boka ... diger3666m
video:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 5174&hl=en
http://video.google.com/videoplay?docid ... 2689540212
roke so se mi tresle zato ker v koči nismo najdl pera po 2,5€
lp
Grossvenediger
bravo Ticko in ostali, ocitno vam vreme sluzi. Jaz pa sem se preiskusila v dihanju na 4.700 mnv. Pogledi na sest in sedemstisocake so pregnali bolecine v glavi in v poskodovanemu prstu na nogi (rafting!!).
Pozdrav iz Indije
Pozdrav iz Indije
enjoy the world
gross... ali poslovilni izlet od alpinisticne sole
vseh sedem mlajsih pripravnikov je na koncu prelepega vikenda obzalovalo, da se je samova sola koncala.. q<v
vsi si bomo izlet zapomnili po tezkih nahrbtnikih, prepolnem bivaku, smehu, soncku in vetru, ki sta tekmovala kdo bo koga..
..in pivu, ki so ga obljubljali, a ga ni bilo:)
vseh sedem mlajsih pripravnikov je na koncu prelepega vikenda obzalovalo, da se je samova sola koncala.. q<v
vsi si bomo izlet zapomnili po tezkih nahrbtnikih, prepolnem bivaku, smehu, soncku in vetru, ki sta tekmovala kdo bo koga..
..in pivu, ki so ga obljubljali, a ga ni bilo:)
altius, CITIUS, fortius..
ekola ... da pristavim še moj piskerček
http://picasaweb.google.co.uk/neja.malis/Grossvenediger
