Skalaška z ladjo

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
borism
Prispevkov: 45
Pridružen: 16 Apr 2010, 13:40

Včeraj sva z Davorjem plezala Skalaško z ladjo (kot je razvidno iz obeh fotk).
Ma, crknena sva bila že na dostopu. Pol sva do gorenjskega turnca lepo pelala za dvema akademcema, ki sta pičila v Čopa. Prav pretirane gužve ni bilo, čeprav je bilo v steni kar nekaj navez. Kar se plezarije tiče, je fajn kamin na začetku ladje in detalj nekoliko višje, pa zajeda nižje, v Skalaški.

Na vrhu ni bilo ne Malenška ne Čokla, zato sva morala po Bambergovi nazaj. Dežja ni bilo, sonce ga je žgal na polno. Definitivno najtežji del. Z zadnjimi močmi sva se, oba vidno shujšana in dehidrirana, prikotalila do tete v Aljažu na mlačen pir. Dva. Ne, štiri!

Drgač je blo pa top!

Slika
Davor na čik pavzi

Slika
Fukala nisva.
Odgovori