AŠ 2011/2012 Izlet - Okrešelj

Obvestila in objave šol.
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Sledeči vikend (28 in 29 junij) bomo izvedli dolgopričakovani izlet alpinistične šole. Gremo na Okrešelj. Čimprej (recimo do jutri zvečer) sporočite kdo gre, da rezerviramo prostor v koči in zrihtamo inštruktorje.

Malo se pokličite okoli, da ne bo kakšen revež (ki ne bere foruma vsakodnevno!, ti ti ti) izpadel iz kroga informacij.

Več info sledi v naslednjih dneh.
Myspacebuttonisbroken
Klemsa
Prispevkov: 22
Pridružen: 12 Okt 2011, 14:31
Ime in priimek: Jernej Klemenak

Jaz grem
Uporabniški avatar
zasic
Prispevkov: 146
Pridružen: 05 Okt 2011, 14:11
Ime in priimek: Žiga Ašič

Evo mene, jst tud.
"Fall (to) /v./ AKA free-solo rappel. A dynamic retreat from a climb. Note: it is never the fall that kills — it's the sudden stop at the end."
Vreme/maček ni nikoli tako slabo/hud da se ne bi dalo plezat, je pa hitro dovolj slabo/hud da se ti ne da.
Uporabniški avatar
Izi
Prispevkov: 427
Pridružen: 25 Mar 2005, 10:20
Ime in priimek: Brezovica

Klemsa napisal/-a:Jaz grem
Če (ko) boš naredil izpit! :!: 8) :wink:
Izi
Uporabniški avatar
mitkos
Prispevkov: 145
Pridružen: 03 Avg 2011, 23:45
Ime in priimek: Mitja Smrekar Postojna
Kontakt:

mene žal ne bo. Sem si fental koleno in še na taborjenju sem...
Sports do not build character. They reveal it.
Pain is Temporary, Quitting is Forever! L.A.
https://picasaweb.google.com/100065482813023695369
Buster
Prispevkov: 6
Pridružen: 11 Nov 2011, 22:49
Ime in priimek: Lovro Bobič

Jst tud pridem
tinkapobalinaka
Prispevkov: 3
Pridružen: 20 Okt 2011, 17:58
Ime in priimek: Tina Zorman

Pridem tudi jaz. LP
Klemsa
Prispevkov: 22
Pridružen: 12 Okt 2011, 14:31
Ime in priimek: Jernej Klemenak

Je kdo že fraj v petek? mogoče kakšen inštruktor za plezanje ali tečajc za kakšno peš turo?
blek_flek
Prispevkov: 23
Pridružen: 08 Okt 2011, 01:29
Ime in priimek: Ruti Rous

mne ne bo .... :???:
knop
Prispevkov: 84
Pridružen: 28 Feb 2006, 18:59
Ime in priimek: Jernej Knop

Ojla, tabor se bliža, vreme se dela, klapa se nabira...Da ne bomo samo plezali, je verjetno jasno vsem. Tako bo v soboto poskrbljeno še za piknik-družabni večer in živo glasbo. Da ne bo lačnih bi blo fajn da se čimprej-najkasneje pa do jutri javite še vsi, ki oklevate. Da vem kolk nabavit.

Spodaj navedeni ste že zajeti:

1 Matevž Jerman
2 Primož Škerl
3 Žiga Ašič
4 Janez Marinčič
5 Uroš Kastelic
6 Gašper Vidmar
7 Žiga Ašič
8 Davor Rozman
9 Blaž Ortar
10 Boris Mance
11 Tina Zorman
12 Jernej Knop
13 Jernej Klemenjak
14 Lovro Bobič

ostali pa hop hop…dajte se pofočkat pod tole al pa mi sporočte na pm.

Ps In še namig, domače dobrote s pekačev in razni aperitivčki za zdravje pa se na tisti klimi ne bodo pokvarili... sem sigurn :wink:

Aja pa še tole, za pijačo in ostalo težko pokvarljivo robo-tudi pecivo bomo aktivirali žičnico, tako da kdor bo želel bo lahko nekaj lažjih nog zakorakal navkreber.
vent nous porteras
Uporabniški avatar
MooHaHa
Prispevkov: 4
Pridružen: 16 Apr 2011, 04:45
Ime in priimek: Žiga Tominec

Jst grem tud.
Ma kdo še kak fraj plac pa gre v soboto?
--- Assumption is the mother of all fuckups ---
un
Prispevkov: 191
Pridružen: 03 Jan 2011, 23:00
Ime in priimek: griljo

jaz tudi pridem v petek
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Evo - od opreme rabite vse kar je potrebno za v hribe - to bi že morali vedeti. No, da ne bo zadrege: čelada, pas, plezalke, 4 vponke z matico, 120 cm gurtno, 2 x po 4 m pomožne vrvice (prusik), reverso, kladivo + ostala osebna oprema - zna past kakšen dež, zato priporočam vetovko pa seveda dolge hlače. Ostalo plezalno opremo priskrbijo inštruktorji.


Plezali bomo v soboto in nedeljo. Kdor bo prišel na Okrešelj v soboto zjutraj, naj bo pri bajti ob 7-ih, čaka se kot ponavadi ne.

Do Logarske doline se prida najbližje po cesti Kamnik - Stahovica - Črnivec - Podvolovjek - Luče - Solčava - Logarska dolina. Na koncu doline parkirate, nato pa jo mahnete mimo slapu Rinke do bajte na Okrešlju, kar vam vzame 1h hoje.


Ceniki hrane, pijače in spanja se nahajajo tukaj: http://www.planinsko-drustvo-celje.si/okreselj.htm - izbrskajte članske izkaznice, da ne boste plačevali spanja duplo.


Pirporočam udeležbo na današnjem ferajnu (england pub), kjer se bomo dogovorili o podrobnostih, prevozih, opremi, ... Mogoče si boste že izborili svojega najljubšega inštruktorja in izbrali plezalne cilje.


Se vidimo
Myspacebuttonisbroken
m
Prispevkov: 4
Pridružen: 07 Okt 2011, 23:19
Ime in priimek: Mojca Maček

Midva s Klemnom greva tud, prideva v petek.
Zadnjič spremenil m, dne 26 Jul 2012, 17:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
zasic
Prispevkov: 146
Pridružen: 05 Okt 2011, 14:11
Ime in priimek: Žiga Ašič

Spasiba napisal/-a: Pirporočam udeležbo na današnjem ferajnu (england pub),...
Roka za subtilno oglaševanje :D.
"Fall (to) /v./ AKA free-solo rappel. A dynamic retreat from a climb. Note: it is never the fall that kills — it's the sudden stop at the end."
Vreme/maček ni nikoli tako slabo/hud da se ne bi dalo plezat, je pa hitro dovolj slabo/hud da se ti ne da.
Odgovori