Križ

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
nejka
Prispevkov: 127
Pridružen: 27 Nov 2005, 19:49
Ime in priimek: ljubljana, neja malis

Sicer že skoraj koledarska pomlad, vendar zna biti v hribih še kako zimsko :)

V soboto smo se namenili na klasično pomladansko turno smuko - Križ. Začeli smo zgodaj, malo zaradi obetajočega se dobrega snega in malo zaradi tega, ker je imela popoldne vaje ŠŠP.
Slika

Snega je ravno toliko kot bi bili aprila. Prismučaš se skoraj do gozda. Do tistih "platastih skal" :wink:
Slika

Zgoraj pa smučarija frenomenalna! Kot vedno na tej spomladanski smučariji. Za dušo nahranit :) Seveda pa se splača biti zgoden, ker se ob 11ih sneg že konkretno omehča in močno predira.
Slika

zdej bojo pogostejše reportaže s fotografijami, ker imam nov fotoaparat :cool:
Uporabniški avatar
Izi
Prispevkov: 427
Pridružen: 25 Mar 2005, 10:20
Ime in priimek: Brezovica

Včeraj sem bil na Križu.

Ker sem iz Vrat krenil z dnem, sem se izognil gnilcu na koncu smučanja.

Priporočam :) vsem, ki še niste pospravili smučarske opreme.

Spomladanska smuka se počasi bliža koncu. :(
Izi
Odgovori