V soboto smo se namenili na klasično pomladansko turno smuko - Križ. Začeli smo zgodaj, malo zaradi obetajočega se dobrega snega in malo zaradi tega, ker je imela popoldne vaje ŠŠP.

Snega je ravno toliko kot bi bili aprila. Prismučaš se skoraj do gozda. Do tistih "platastih skal"
Zgoraj pa smučarija frenomenalna! Kot vedno na tej spomladanski smučariji. Za dušo nahranit

zdej bojo pogostejše reportaže s fotografijami, ker imam nov fotoaparat
