včeraj sem šel v soju svetilke na "kondicijsko" turo mal preverit razmere nad k. Bistrico.Novega snega je pri koči dobrih pet, na višini Jermance pa deset centimetrov, seveda se od zadnjih hiš naprej ne da brez verig (os.avto).Veter je bil zvečer še zelo močan, veliko je napihanega snega, še ne višini gozdne meje je veliko klože (med drevesi .....), podlage - starega snega ni do višin popularnih grap v Brani...
Danes smo pa "kulturno" s celo familijo odšli na Pecol.Snega do Jesenic ni nič, nato do Trbiža vse več, tudi do dvajset v Predilu, naprej pa spet vse manj, na nevejskem prelazu pa niti za vzorec (novega), tako tudi na planini Pecol.Smučanje zelo slabo po trdem in ledenem snegu, "cesta" s Pecola je v celoti zasnežena (ponekod led)
https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 01/Pecol03#
