Mi (Jernej, Luka in jaz) smo pa nedokumentirano lezli desno od teh dveh uživačev. Mali Nabojs meri 220 m, premore 6 raztežajev (dva hodalna in štiri pikajoče), nekaj talarjev, nekaj vode, malo snega, urejena sidrišča (en abalakov), lepe razglede, štiri spuste po vrvi... in se ponosno postavlja z WI 4+ menda

Malo je letelo na nas od zgoraj (dve navezi pred nami sta z desne prečili v 'naš' slap in nas kaznovali za počasnost na dostopu), seveda pa smo tudi sami sebe malo zasipali

Midva z Lukom sva se pustila topičarit, Jernej pa je zavzeto osvajal štante. Kljub parkratnemu nohtanju v roke je bilo fajn, fajn
Ja, glede na vzdušje v avtu ob prihodu je bil unglaublih uan hel of a grejt dej
Proge za laufat tam okoli so pa itak za sprobat
