Smučanje izpod Rokavov

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Izi
Prispevkov: 427
Pridružen: 25 Mar 2005, 10:20
Ime in priimek: Brezovica

Letos nama je z Dorotejo uspelo prehitet Janeza. 8)

Predvčerajšnjim sva šla na Bivak II in se zjutraj zbudila v jutro brez oblačka

Slika

Prvi zavoji letos izpod ozebnika med Rokavoma

Slika

Več slik na: https://picasaweb.google.com/ibokavsek/ ... directlink

Zaradi takšnih dni je vredno živeti. :D :D :D
Izi
javoršek
Prispevkov: 390
Pridružen: 09 Jan 2010, 18:07
Ime in priimek: lj

lepo,lepo...moj začetek zime se je precej zakompliciral, trenutno "vriskam"od bolečin ker mi je stroj v službi zmečkal prste na roki, tko da berem , pa gledam lahko, ostalo pa...ko pride cajt, upam da bo takrat še kaj snega.

pa da boste kj dobrga "odpeljal" v Novem letu
Džoni
Odgovori